Anunt oferta castigatoare web design

Nr. 335/19.07.2011

ACHIZIȚIE DE SERVICII  DE PROIECTARE DE SITE-URI WEB SI SERVICII DE DEZVOLTARE DE SOFTWARE PENTRU EDITARE DE SITE-URI WEB

Asociația"Zamolxe", în urma evaluării ofertelor depuse în vederea atribuirii contractului de achiziție de servicii  de proiectare de site-uri web si servicii de dezvoltare de software pentru editare de site-uri web pentru implementarea proiectului "CRC – CALIFICARE: REUȘITĂ ȘI CARIERĂ", anunță că oferta depusă de PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ TOMA ELENA îndeplinește caracteristicile prevăzute în anunțul de atribuire si are prețul cel mai mic, declarând-o câștigătoare.

Decizia achizitorului poate fi atacată depunând o contestaţie la sediul Asociației Zamolxe din mun. Slatina, str. Oituz nr. 45k, jud. Olt.

DOWNLOAD