Anunt oferta castigatoare expert contabil

Nr. 331/19.07.2011

ACHIZIȚIE DE SERVICII DE CONTABILITATE – EXPERTIZĂ CONTABILĂ

Asociația "Zamolxe", în urma evaluării ofertelor depuse în vederea atribuirii contractului de achiziție de servicii de contabilitate – expertiză contabilă pentru implementarea proiectului "CRC – CALIFICARE: REUȘITĂ ȘI CARIERĂ", anunță că oferta depusă de CABINET EXPERT CONTABIL MITRACHE MARIA îndeplinește caracteristicile prevăzute în anunțul de participare si are prețul cel mai mic, declarând-o câștigătoare.

Ofertele  depuse de SC EXPERT CONTIF SRL și SC ECONOMIST DC SRL nu îndeplinesc caracteristicile tehnice, în sensul că:

-nu sunt depuse oferta tehnică și graficul de execuție;

-nu sunt anexate documentele doveditoare (carnet de membru al CECCAR, certificat fiscal și declarație pe propria răspundere că nu a fost sancționat în ultimii 3 ani).

Decizia achizitorului poate fi atacată, depunând o contestaţie la sediul Asociației Zamolxe din mun. Slatina, str. Oituz nr. 45k, jud. Olt.

DESCARCA