Anunt oferta castigatoare consumabile

Nr. 321/19.07.2011

CONSUMABILE DE BIROU

Asociația"Zamolxe", în urma evaluării ofertelor depuse în vederea atribuirii contractului de achiziție de consumabile de birou pentru implementarea proiectului "CRC – CALIFICARE: REUȘITĂ ȘI CARIERĂ", anunță că oferta depusă de SC DAMIART ADVERTISING SRL SLATINA îndeplinește caracteristicile prevăzute în anunțul de atribuire si are prețul cel mai mic, declarând-o câștigătoare.

Ofertele depuse de SC DIAGINA SRL, TOP EDGE ENGINEERING și SC X-TREME SRL nu cuprind toate produsele solicitate, în sensul că lipsește oferta pentru toner copiator Canon.

Decizia achizitorului poate fi atacată depunând o contestaţie la sediul Asociației Zamolxe din mun. Slatina, str. Oituz nr. 45k, jud. Olt.

Descarca