Anunt oferta castigatoare auditor financiar

Nr. 325/19.07.2011

ACHIZIȚIE DE SERVICII DE AUDIT FINANCIAR

Asociația"Zamolxe", în urma evaluării ofertelor depuse în vederea atribuirii contractului de achiziție de servicii de audit financiar pentru implementarea proiectului "CRC – CALIFICARE: REUȘITĂ ȘI CARIERĂ", anunță că oferta depusă de SC EVCON EXPERT AUDIT SRL SLATINA îndeplinește caracteristicile prevăzute în anunțul de participare si are prețul cel mai mic, declarând-o câștigătoare.

Oferta depusă de SC MULTCONT SRL Caracal nu cuprinde toate specificațiile tehnice speciale, în sensul că:

-  copia certificatului de atestare a calității de auditor financiar nu a fost legalizată;

-  lipsesc carnetul de membru al CAFR și certificatul fiscal .

Decizia achizitorului poate fi atacată, depunând o contestaţie la sediul Asociației Zamolxe din mun. Slatina, str. Oituz nr. 45k, jud. Olt.

DESCARCA